B Capital to alternatywa dla samodzielnego inwestowania środków finansowych na otwartych rynkach czy też zamkniętych emisjach.

 
 


O B Capital


B Capital ASI Sp. z o.o. to wehikuł inwestycyjny założony przez Niko Bałazego.

Niko Bałazy wszedł na rynek kapitałowy po sprzedaży założonej przez siebie spółki S-NET, która w 2017 roku (w okresie sprzedaży) była liderem rynku telekomunikacji biznesowej w Małopolsce. Od 2017 roku intensywnie adoptował się do rynków finansowych, w szczególności polskiego i amerykańskiego rynku giełdowego oraz rynku kryptowalut. W 2019 roku rozpoczął nowy projekt związany z hostingiem i domenami - Kru.pl, które został zintegrowany w późniejszym czasie z dostawcą usług ICT, spółka ITH z Warszawy - która jest jednym z projektów portfelowych B Capital. Studiował kierunki Ekonomia oraz Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ukończył kursy Managament, Personal Leadership Academy, Strategic Leadership Academy organizowane przez Ican Institute.

Tworzę B Capital aby wspólnie z naszymi inwestorami pomnażać kapitał i budować organizację zapewniającą długoterminowi i stabilny przepływ finansowy.

Niko Bałazy, Prezes Zarządu B Capital ASI Sp. z o.o.

 

PROFESJONALNA OBSŁUGA

W B Capital skupiamy się na projektach związanych z:


  • telekomunikacją
  • usługami ICT
  • chmurą obliczeniową
  • rozwiązaniami SaaS
  • powierzchnią biurową oraz obsługą firm


B Capital osiąga zyski poprzez:


  • Wyjście z inwestycji (okres 2-10 lat)
  • Dywidendy z inwestycji kapitałowych w spółki na otwartym rynku giełdowym jak i inwestycje prywatne
  • Kupony od obligacji i pożyczek
  • Krótkoterminowe inwestycje na otwartym rynku giełdowym
 


ODWIEDŹ NAS
NA INSTAGRAMIE

arrow right


Zależy nam na tym aby stać się długoterminowym partnerem inwestycyjnym dla naszych inwestorów, wspólnie budując nasze portfolio i zyski.


Osiągane przez przez B Capital zyski będą reinwestowane w kolejne projekty, zakładamy również możliwość częściowej wypłaty zysków w formie dywidendy.


Celem B Capital jest odpowiednia alokacja pozyskanych od inwestorów środków w celu ich długoterminowego i bezpiecznego pomnażania poprzez inwestycje w polskie projekty technologiczne, spółki giełdowe oraz rynek obligacji korporacyjnych.


Misją B Capital jest długoterminowe inwestowanie poprzez zwiększanie wartości posiadanych aktywów oraz osiąganie zysków z wypłacanych dywidend i kuponów, zakładanym osiąganie średniorocznej stopy zwrotu na poziomie wyższym niż 10%.

Blog

2022-12-14
co to jest asi
Co to jest ASI (alternatywna spółka inwestycyjna) i czy inwestowanie w ASI jest bezpieczne? 
ASI, czyli alternatywna spółka inwestycyjna, pojawiła się w polskim prawie w 2016 roku. To forma zbiorowego inwestowania, która wiąże się z korzyściami podatkowymi. W ustawie jest […]
2022-09-05
aktualna sytuacja na rynku vc
Venture Capital – III artykuł
Aktualna sytuacja na rynku VC VC, czyli Venture Capital to coraz częściej wybierana forma finansowania przedsiębiorstw, wyróżniających się poprzez wysoki poziom innowacyjności. Specyfika tego rozwiązania zakłada, […]
2022-09-05
analiza i pomiar ryzyka w dzialalnosci typu start up
Analiza i pomiar ryzyka w działalności typu start-up
Czy masz odpowiednie predyspozycje, aby zostać przedsiębiorcą? Czy kreatywność, innowacyjność i odwaga wystarczą, aby sprawnie prowadzić biznes? W jaki sposób dokonać analizy i pomiaru ryzyka w […]

Napisali o nas


Sprawdź opinie
zadowolonych Klientów

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

+48 12 263 30 99